Αποστολέας Θέμα: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ  (Αναγνώστηκε 51546 φορές)

hierophantis

  • Μηνύματα: 42
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #45 στις: Αυγούστου 18, 2011, 18:10:09 »
ορφεα μπορεις να μου το αναλυσεις σε παρακαλω αυτο που γραφεις ,εννοείς οτι  ακομα υπάρχουν "συντονιστές" στην αθηνα που δεν ειναι αφοσιωμένη στον δρομο , σε ρωτάω γιατι εχω ξεκινήσει  της διδασκαλίες με email  και σκέφτομαι σοβαρά να προσεγγίσω το κέντρο της αθηνας .

hierophantis

  • Μηνύματα: 42
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #46 στις: Αυγούστου 18, 2011, 18:12:46 »
ειχα ερθει πριν 10 χρονια στην αθηνα και δεν κάθισα γιατί δεν ένιωσα εμπιστοσύνη , τελικά το ένστικτο μου είναι αλάθητο μέχρι τώρα .

Μαζεύονται τελευταία Μάγοι και Μάγισσες, οπότε μάλλον θα κατέβουμε για γενικό και μαζικό εξαγνισμό της Αθήνας και απάντων των "χαμουτζήδων"....

Όχι, όχι.... Όταν λέω εξαγνισμό ΔΕΝ εννοώ με ....φωτιά, αγαπητή αδελφή "ΔΙΟς ΑΕΤΟς"....

για ποιους αναφέρεσαι ως Μάγοι και Μάγισσες και απάντων των "χαμουτζήδων  ?
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 18, 2011, 18:20:49 από hierophantis »

Ορφέας

  • Διαχειριστής
  • ******
  • Μηνύματα: 1.717
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #47 στις: Αυγούστου 18, 2011, 21:46:33 »
ορφεα μπορεις να μου το αναλυσεις σε παρακαλω αυτο που γραφεις ,εννοείς οτι  ακομα υπάρχουν "συντονιστές" στην αθηνα που δεν ειναι αφοσιωμένη στον δρομο , σε ρωτάω γιατι εχω ξεκινήσει  της διδασκαλίες με email  και σκέφτομαι σοβαρά να προσεγγίσω το κέντρο της αθηνας .

Όχι, δεν έχει σχέση με την ΑΜΡΑ....
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού, και μας φιμώνουν να μην ενημερωθεί ο κόσμος. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. Εχουν ενημερωθεί παγκόσμια Πανεπιστήμια - Κυβερνήσεις https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Ορφέας

  • Διαχειριστής
  • ******
  • Μηνύματα: 1.717
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #48 στις: Αυγούστου 18, 2011, 21:50:08 »
για ποιους αναφέρεσαι ως Μάγοι και Μάγισσες και απάντων των "χαμουτζήδων  ?

....αστεϊσμός ήταν, μη το παίρνεις "τοις μετρητοίς"....
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού, και μας φιμώνουν να μην ενημερωθεί ο κόσμος. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. Εχουν ενημερωθεί παγκόσμια Πανεπιστήμια - Κυβερνήσεις https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

hierophantis

  • Μηνύματα: 42
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #49 στις: Αυγούστου 18, 2011, 22:49:55 »
δεν έχει σχέση με την αμρα  ,και είναι αστείο , όμως το χρησιμοποίησες σε παράθεση με αυτό που έγραψα ... Γινε σαφής γιατί φαίνεται ότι είναι επί προσωπικού .

ΔΙΟς ΑΕΤΟς

  • Μηνύματα: 324
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #50 στις: Αυγούστου 18, 2011, 23:06:38 »
ειχα ερθει πριν 10 χρονια στην αθηνα και δεν κάθισα γιατί δεν ένιωσα εμπιστοσύνη , τελικά το ένστικτο μου είναι αλάθητο μέχρι τώρα .

Μαζεύονται τελευταία Μάγοι και Μάγισσες, οπότε μάλλον θα κατέβουμε για γενικό και μαζικό εξαγνισμό της Αθήνας και απάντων των "χαμουτζήδων"....

Όχι, όχι.... Όταν λέω εξαγνισμό ΔΕΝ εννοώ με ....φωτιά, αγαπητή αδελφή "ΔΙΟς ΑΕΤΟς"....

Αν και η φωτιά είναι τέλειο εξαγνιστικό μέσο...εγώ που μίλησα για όλο αυτό?(Εννοω περί εξαγνισμού κτλ.) αδερφέ μου Ορφέα... :o μήπως δεν κατάλαβες τα γραφόμενα ή τι εννοούσα,ή μήπως αναφέρεσε σε πόστ άλλου? :-\
Αν εν τέλει είναι να γίνει ''εξαγνισμός'' κατά την δική μου ιδέα πάντα θα γίνει ούτως ή άλλως από την φυσική ροή των πραγμάτων είτε οι άνθρωποι βάλουν το χέρι τους είτε όχι, διότι είναι πια ο καιρός.Αυτό έλεγα και στο ποιό πάνω πόστ.Η ίδια η φύση,το ανώτερο όν(νούς) ας το πούμε έτσι θα καθαρίσει τις αφόριτες ακαθαρσίες που με τον καιρό συσωρεύτηκαν,προκειμένου να ιαθεί.Δεν πρόκειτε για κυνήγι μάγων-μαγισσών  :D μα για φυσικό καθαρισμό κατωτέρων ειδών που καταστρέφουν την φύση,τον πλανήτη..το σύμπαν όλο...(κατά την ιδέα μου πάντα) ;D

ΥΓ.ΛΑΙΚ ΧΙΟΥΜΟΡ....!!!! ;D
Ο ισχυρός ας επικρατήσει...

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #51 στις: Αυγούστου 19, 2011, 01:02:00 »
ΥΓ.Αλήθεια..πως από ''αδέρφια'' άρχισαν να αποκαλούντε ''πελλάτες'' τα μέλη της ΑΜΟΡΚ..ΑΛΛΟΚΟΤΟ!!! 8) !!!

Φταίει η Αφύπνιση!  :D

Δυστυχώς αδερφέ Ιεροφάντη...αφού διάβασα 3 σελίδες δημοσιέυσεων...κατέληξα να έχω μια πικρή γεύση στο στόμα.
Οι μέν...ξεκίνησαν ''δήθεν'' να φτιάξουν τον κόσμο οοοοόλο...και τον κατα έφαγαν λυσσαλέα...
Οι δε...τα αδέρφια μας εδώ,ξεκίνησαν να φτιάξουν τον κόσμο όλο,μα τούς έφαγαν...οι άλλοι...

 :D :D :D

Είμαστε ακόμα ζωντανοί!...
http://www.youtube.com/watch?v=87xgLUWmHqE


Θεωρώ κάθε προσπάθεια συνολικής διάσωσης της σάρας και της μάρας από περιτή,έως και παρεμπόδιση της αρμονικης ροής του σύμπαντος.Θεωρώ πως επιτέλους ήρθε η ώρα,το πλείρωμα του χρόνου να καθαρίσει η ίρα απ΄το στάρι οπότε όλος αυτός ο μόχθος για (παραθέτω ένα απόσπασμα)

Ο Υψηλότερος, ο ιερότερος σκοπός, είναι να καταστήσουμε αυτόν τον κόσμο «Παράδεισο», να γίνουμε οι εργάτες για να πραγματώσουμε την νέα Γη σε αυτόν εδώ τον κόσμο. Κι η καλύτερη εργασία για την ....

είναι το λιγότερο από ουτοπικό έως και μάταιο...διότι.Αν παραμείνουν όλοι εδώ,σύντομα ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ...αν όμως αφήσουμε τον κόσμο στην τύχη του,η φυσική εξέλιξη και αυτό που το σύμπαν με μαθηματική ακρίβεια κάνει ήδη και τα ζούμε κάθε μέρα,θα έχουμε στ'αληθεια όσοι ζήσουμε ασφαλώς ΕΝΑΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ!!!

Αν αφήσουμε τον κόσμο στην τύχη του, ίσως σύντομα να μην υπάρχει ο κόσμος, ούτε και εμείς. Ο κόσμος ποτέ δεν αφηνόταν στην τύχη του.  Πάντα κάποιες ανθρώπινες ψυχές, εργαζόταν για τον κόσμο, έτσι ώστε να προστατεύεται και να συνεχίζεται η ζωή...

Για να καταλήξουμε όμως σε αυτά τα συμπεράσματα, είναι σημαντικό να απαντήσουμε τα βασικά υπαρξιακά ερωτήματα... Ποιος είναι ο σκοπός της ζωής μας, τι είναι ο άνθρωπος, και ποιος είναι ο ρόλος του, κτλ...

Και όλα αυτά τα ερωτήματα έχουν απαντηθεί ήδη, μέσα από την Ιδεολογία του Πανθεϊσμού, την Φιλοσοφία των Προγόνων μας, όπου ξεκαθαρίζεται πως ο ρόλος του ανθρώπου, είναι να προσομοιάσει την Δημιουργό Θεότητα, να θεωθεί, και ο μόνος τρόπος για να γίνει, είναι ωριμάζοντας ψυχικά, και αναλαμβάνοντας τις ευθύνες του, προς την κοινωνία του.  Εξίσου και οι Αρχαίοι 'Ελληνες, θεωρούσαν την Ιδιοτέλεια, (Idiot-Ιδιώτη), ηλιθιότητα, και την Ανιδιοτέλεια, και Κοινωνική προσφορά, ύψιστη Αρετή.

Η κατανόηση των Ιερών θεσμών της ζωής, η κατανόηση των συμπαντικών νόμων, είναι η πυξίδα μας, για την εξάγνιση και την θέωση, είτε ατομικά είτε συλλογικά.


Τελικά...παρ'όλο που τα λαμόγια κάθε ειδους ράτσας-φυλης-καστας-αδερφότητας-επιπέδου κτλ δείχνουν τώρα στα πίσω πίσω να θριαμβεύουν....χμμ... δεν είναι όμως αυτόφωτα ούτε επιβιώσημα ειδη.

Δυστυχώς αδελφή μου, αν δεν τους διώξουμε από την πλάτη μας, θα συνεχίσουν να επιβιώνουν στην πλάτη μας...

Ο ΙΣΧΥΡΟς Ας ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ.ΓΕΝΟΙΤΩ.

Ο Ισχυρός ας βοηθήσει... και εσύ αδελφή μου, ήδη βοηθάς ανιδιοτελώς, και τιμή σου...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2011, 02:02:39 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

προμηθέας

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 110
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #52 στις: Αυγούστου 19, 2011, 01:09:44 »
Ορφέα,για να εξιλεωθείς...
θα μου στέλνεις καθημερινώς 2 μπουγάτσες κρέμα και μερικά τρίγωνα(από τα καλά) στο τέλος κάθε εβδομάδας.

Ένας χαμου..εεε,Αθηναίος ήθελα να πώ ;D

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #53 στις: Αυγούστου 19, 2011, 02:06:37 »
Ορφέα,για να εξιλεωθείς...
θα μου στέλνεις καθημερινώς 2 μπουγάτσες κρέμα και μερικά τρίγωνα(από τα καλά) στο τέλος κάθε εβδομάδας.

Ένας χαμου..εεε,Αθηναίος ήθελα να πώ ;D

Ορθά... Καιρός για συνεργασία... Επανάσταση ετοιμάζουμε...  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2011, 02:26:43 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

ΔΙΟς ΑΕΤΟς

  • Μηνύματα: 324
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #54 στις: Αυγούστου 19, 2011, 02:40:01 »
Ορφέα,για να εξιλεωθείς...
θα μου στέλνεις καθημερινώς 2 μπουγάτσες κρέμα και μερικά τρίγωνα(από τα καλά) στο τέλος κάθε εβδομάδας.

Ένας χαμου..εεε,Αθηναίος ήθελα να πώ ;D

Ορθά... Καιρός για συνεργασία... Επανάσταση ετοιμάζουμε...  ;)


Ο Ισχυρός ας βοηθήσει... και εσύ αδελφή μου, ήδη βοηθάς ανιδιοτελώς, και τιμή σου...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς...ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ.....(ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑ-ΒΟΛΟ...)ΜΟΝΟ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ....(ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΛΕΩΝ)  ;) η ΚΑΙ ΑΓΧΙΑΛΟΥ... ;D
Ο ισχυρός ας επικρατήσει...

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #55 στις: Αυγούστου 19, 2011, 02:45:32 »
ειχα ερθει πριν 10 χρονια στην αθηνα και δεν κάθισα γιατί δεν ένιωσα εμπιστοσύνη , τελικά το ένστικτο μου είναι αλάθητο μέχρι τώρα .

Καλωσόρισες αδελφέ μου,

στην Ροδοσταυρική μας παρέα.  'Εχουμε πολλά να πούμε καθοδόν...

Η αλήθεια είναι πως και εγώ δεν αισθάνθηκα τόσο άνετα, αλλά αναγκαστικά, όταν δεν υπάρχει κάτι καλύτερο, ασχολούμαστε αρχικά, μελετώντας τις υπάρχουσες μυητικές σχολές, μέχρι να κατανοήσουμε, και ίσως μετέπειτα να συμβάλλουμε εμείς οι ίδιοι, στην περαιτέρω εξέλιξη της Εσωτερικής διδασκαλίας, καταθέτοντας την προσωπική μας έρευνα και εργασία.

Είναι αλήθεια πως το Αμορκ, είναι μία Απάτη, και ως εσωτερική διδασκαλία και ως οικονομική εξαπάτηση, όπως απάτη είναι και ο χριστιανισμός. 'Ομως μέσα από την μελέτη και κατανόηση της απάτης, της διαφθοράς, της Σκιάς, καταφέρνουμε μια μέρα να εκτιμήσουμε και να κατανοήσουμε την Φώτιση.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2011, 03:03:39 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #56 στις: Αυγούστου 19, 2011, 03:06:39 »
(ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑ-ΒΟΛΟ...)ΜΟΝΟ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ....(ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΛΕΩΝ)  ;) η ΚΑΙ ΑΓΧΙΑΛΟΥ... ;D

Μάλλον ήρθε η ώρα, να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά, για Ροδοσταυρικό Συμπόσιο...  ;D
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

ΔΙΟς ΑΕΤΟς

  • Μηνύματα: 324
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #57 στις: Αυγούστου 19, 2011, 03:36:11 »
(ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑ-ΒΟΛΟ...)ΜΟΝΟ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ....(ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΜΗΛΕΩΝ)  ;) η ΚΑΙ ΑΓΧΙΑΛΟΥ... ;D

Μάλλον ήρθε η ώρα, να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά, για Ροδοσταυρικό Συμπόσιο...  ;D

Πολύ ωραία....πολύ ωραία....αναρωτιέμε έχουμε αδερφό από Κρήτη?????Να μας προσφέρει μαυρομάνικα και διπλούς πέλεκυς...η Κρήτες φτιάχνουν θαυμάσια!!!Ο αδερφός Ορφέας έγραψε πως ο ''εξαγνισμός'' δεν θα γίνει με φωτιά...άρα μένει το...τσεκούρι???? (ΛΑΒΡΥς)
(χιουμοράκι μην με βάλετε όλοι τώρα BLACK LIST) Eξάλλου το χιουμορίζειν εστί φιλοσοφείν... :D :D :D
Ο ισχυρός ας επικρατήσει...

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #58 στις: Αυγούστου 19, 2011, 03:46:16 »
Πολύ ωραία....πολύ ωραία....αναρωτιέμε έχουμε αδερφό από Κρήτη?????Να μας προσφέρει μαυρομάνικα και διπλούς πέλεκυς...η Κρήτες φτιάχνουν θαυμάσια!!!

'Οντως υπάρχει ένας πολύ αξιόλογος αδελφός και στη Κρήτη...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2011, 03:50:55 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Ορφέας

  • Διαχειριστής
  • ******
  • Μηνύματα: 1.717
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΠΑΝΑΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑMORC ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
« Απάντηση #59 στις: Αυγούστου 19, 2011, 09:41:12 »
δεν έχει σχέση με την αμρα  ,και είναι αστείο , όμως το χρησιμοποίησες σε παράθεση με αυτό που έγραψα ... Γινε σαφής γιατί φαίνεται ότι είναι επί προσωπικού .

Σε συνδυασμό με την δική σου κατάθεση

ειχα ερθει πριν 10 χρονια στην αθηνα και δεν κάθισα γιατί δεν ένιωσα εμπιστοσύνη , τελικά το ένστικτο μου είναι αλάθητο μέχρι τώρα .

και την παράθεση της ΔΙΟς ΑΕΤΟς

...
Ας αναλογιστούμε λίγο εμείς οι Ανθρωποι σε τι κατάσταση έχουμε φέρει αυτόν τον πλανήτη.Ηρθε λοιπόν η ώρα να κάνει κι αυτός την αυτοκάθαρση του,να καταστρέψει όλους αυτούς τους ''παθογόνους οργανισμούς'' που τον αρρωστένουν,και να μείνη ξανάνοιωμενος και πλέον με λίγους και καθαρούς να επουλώση τις πληγές του.
...

έγραψα με σκωπτικό πνεύμα: "Μαζεύονται τελευταία Μάγοι και Μάγισσες, οπότε μάλλον θα κατέβουμε για γενικό και μαζικό εξαγνισμό της Αθήνας και απάντων των "χαμουτζήδων"...."

Φυσικά από τους "χαμουτζήδες", πολλοί εξαιρούνται γιατί έχουν κάνει ήδη θεραπεία ;D αλλά και όσοι ξεκινήσουν από τώρα την θεραπεία "αποχαμουτζηδαπεξάρτησης", θα λαμβάνουν, εκτός από γνήσια Θεσσαλονικιώτικη μπουγάτσα και αυθεντικά τρίγωνα Πανοράματος, επιπλέον και εκκλεκτούς Ακανέδες Σερρών ;)

« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 19, 2011, 10:07:23 από Ορφέας »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού, και μας φιμώνουν να μην ενημερωθεί ο κόσμος. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. Εχουν ενημερωθεί παγκόσμια Πανεπιστήμια - Κυβερνήσεις https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/