Αποστολέας Θέμα: Εταιρείες εκβιασμού δανειληπτών  (Αναγνώστηκε 3306 φορές)

Lusifer-Phosphorus

  • Μηνύματα: 23
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Εταιρείες εκβιασμού δανειληπτών
« στις: Νοεμβρίου 26, 2008, 16:21:56 »
Παρόλο τον θόρυβο, που έχει γίνει οι εκπρόσωποι των τραπεζών, ιδιωτικές εταιρείες συνεχίζουν να απειλούν τους δανειολήπτες, όσους μπορούν βέβαια, ψυχολογικά.
Μία από αυτές τις εταιρείες είναι και η ΜΕΛΛΟΝ, όπου εργάζονται όλα τα όντα του παρελθόντος. Έτσι λοιπόν η ΜΕΛΛΟΝ εκπροσωπή την Εθνική τράπεζα. Πίσω από αυτήν την εταιρεία κρύβονται ιδιώτες αλλά και τραπεζικοί. Σε ευρύτερη έκφραση η μαύρη αδελφότητα.
FIAT LUX

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Εταιρείες εκβιασμού δανειληπτών
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 28, 2008, 15:30:57 »
Αγαπητέ Lucifer,

ευχαριστούμε που έθιξες αυτό το θέμα... Πραγματικά πάρα πολλοί 'Ελληνες υποφέρουν από τους ΥΑΙΝΕΣ των κυκλωμάτων, να επιστρέψουν πίσω στις Τράπεζες τα καθυστερούμενα.

Χρησιμοποιούν κάθε μέσο εκβιασμού και ξευτελισμού της Προσωπικότητας.

Πρόσφατα, είχα ξεχάσει να πληρώσω μία κάρτα μου, και με πήραν τηλέφωνο... Με πολύ εξευτελιστικό τρόπο, μου ανακοίνωσαν ότι δεν πλήρωσα 30 ευρώ, που είχαν λήξει πριν 10 μέρες.  Τους ενημέρωσα ότι θα πληρώσω μέσα στην εβδομάδα, αλλά αυτοί επέμεναν ότι δεν κατανοώ πόσο σοβαρή είναι η κατάσταση, και πως πρέπει ΑΜΕΣΑ να πληρώσω... 'Οταν ακόμα τους απάντησα ότι θα πλήρωνα την επόμενη μέρα, πάλι αυτοί επέμεναν με εξευτελιστικό τρόπο... Μετά από μεγάλη αγανάκτησή μου, τους αισιχτήρισα και έκλεισα το τηλέφωνο...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2008, 22:14:02 από Rose_777 »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Κανένας

  • Μηνύματα: 979
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Εταιρείες εκβιασμού δανειληπτών
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 28, 2008, 17:07:49 »
Για 30 ευρώ?  Καλά, ασχολήθηκε κάποιος για 30 ευρώ?  Τι προμήθεια θα έπερνε επί του ποσού?  2 ευρώ?  Τόσο τσίπιδες είναι? (εδώ ταιριάζει το Ελληνοαμερικάνικο ιδίωμα).

Εγώ με αυτά που ακούω στις ειδήσεις, απορώ.  Πότε επιτέλους θα μαζευτούνε τίποτα θερμόαιμοι οφειλέτες, να πάνε στα γραφεία τους να τα κάνουνε λίμπα!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 28, 2008, 17:10:26 από Κανένας »
Ό,τι δε με σκοτώνει, με κάνει πιο δυνατό. Friedrich Nietzsche