Αποστολέας Θέμα: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού  (Αναγνώστηκε 9989 φορές)

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« στις: Μαρτίου 20, 2013, 21:21:12 »
http://www.youtube.com/watch?v=SIoCZtaryAs

 Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού

Πραττω κατα τον δαιμονα εαυτου
Βαλλω κατα τον αρχοντα Θεου
Φοβος δεος σκοτος δαιμονας

[Chorus I:]
Phobia the hidden life's emotion
The cursed the exiled shadow - The seed of sorrow
Gloria to those that show devotion
And a divine honor - the holy bread to swallow

Βαλλω κατα τον φοβου μου - πολεμω
Πραττω εισ γνωσιν εαυτου
Τρομος δεος μενος δαιμονας

[Chorus II:]
Phobia the visible life's diversion
A fairy tale that hallow - Your soul your sorrow
Gloria for brave and strong warrior
With a command to follow - The curse to hallow

Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα
Που ειναι η θεια δικη - Η Νεμεσις - καταρατος ης

[Chorus I]

Ιερος πολεμος - Ιαχη δαιμονος
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #1 στις: Μαρτίου 21, 2013, 13:03:46 »
Η Δαιμονική φύση, είναι μέσα στην φύση... και αποτελεί μία ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ, και αρρώστια.

Δυστυχώς όμως, με όλη αυτή την βία και εγκληματικότητα, της εποχής μας, όπου βιαζόμαστε με κάθε τρόπο, είτε φυσικά, είτε ψυχολογικά, είτε διανοητικά, είτε πνευματικά, οι δαίμονες διεγείρονται, αναστατώνονται, βγαίνουν προς τα έξω, και γι' αυτό οι αγαπημένες μας φαρμακοβιομηχανίες, μέσω του όμορφου κλάδου της ψυχιατρικής, αλλά και της κλασσικής ιατρικής, έχουν βγάλει πλήθος από νόμιμα ναρκωτικά, για να ναρκώσουν τους εσωτερικούς μας δαίμονες, και να μην αντιδρούμε, στην βία που βιώνουμε καθημερινά, και στην ανασφάλεια που νιώθουμε, μια και κανείς δεν γνωρίζει πλέον, τι θα μας ξημερώσει αύριο...

'Ετσι λοιπόν, οι αγαπημένοι μας ψυχίατροι με τις πανέμορφες λευκές μπλούζες, μας δίνουν αντί ηρωϊνης, xanax, ladose κτλ, και έτσι όλοι βολεύονται...  Εμείς κοιμόμαστε, βουτηγμένοι στην ασθένειά μας, μέχρι τον θάνατό μας, και όλοι οι υπόλοιποι ντήλερς και νονοί κερδίζουν από τον ύπνο μας, και την κατανάλωση των υπνωτικών...

'Οχι όχι δεν θέλουμε να ξέρουμε τίποτα...
Καλύτερα να κοιμηθούμε, να κλείσουμε τα μάτια μας...
'Αλλωστε δεν μας έχει υποσχεθεί το κλάμπ των γκει μοναστηριών, έναν εβραϊκό παράδεισο μετά τον θάνατο?
Μας τα παίρνουν λοιπόν, ρε παιδιά, εν ζωή οι αντιπρόσωποί τους, βλέπε (παπαδαριό, φαρμακοβιομηχανίες, πολιτικοί, οι φιλέσπλαχνοι τραπεζίτες) και ύστερα μην στεναχωριέστε καθόλου...

Θα περάσουμε όλοι καλά... πολύ καλά θα περάσουμε....
Μετά τον θάνατο... Η μόνη ελπίδα... που μας έχουν αφήσει...
Και αυτή ψεύτικη....

Καλό ύπνο....
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 21, 2013, 14:26:11 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 17, 2013, 10:22:51 »
http://www.youtube.com/watch?v=SIoCZtaryAs

 Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού

Πραττω κατα τον δαιμονα εαυτου
Βαλλω κατα τον αρχοντα Θεου
Φοβος δεος σκοτος δαιμονας

[Chorus I:]
Phobia the hidden life's emotion
The cursed the exiled shadow - The seed of sorrow
Gloria to those that show devotion
And a divine honor - the holy bread to swallow

Βαλλω κατα τον φοβου μου - πολεμω
Πραττω εισ γνωσιν εαυτου
Τρομος δεος μενος δαιμονας

[Chorus II:]
Phobia the visible life's diversion
A fairy tale that hallow - Your soul your sorrow
Gloria for brave and strong warrior
With a command to follow - The curse to hallow

Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα Αιμα
Που ειναι η θεια δικη - Η Νεμεσις - καταρατος ης

[Chorus I]

Ιερος πολεμος - Ιαχη δαιμονος


ΑΑΑ!!! έτσι εξηγείτε. Ιερός πόλεμος, δαίμονες, εαυτοί...Ανίατη περίπτωση. Όχι φίλε, έκανα λάθος, δεν σώζετε αυτή η περίπτωση. ;D

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 17, 2013, 11:18:04 »
Δεν πειραζει αλλος ενας εγκαταλειπει χαχαχαχα κραζε εσυ και μην σε νοιαζει....οσο για το παιχνιδι δεν με αφηνει η μαμα μου να παιζω με ξενους  ;D
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 17, 2013, 17:21:45 »
Γιατί βιάζεσαι έτσι, είπα ανίατη περίπτωση, δεν είπα ότι δεν θα κάνουμε ότι μπορούμε για να απαλύνουμε τον πόνο σου. Επίσης είπα ότι είναι ευκαιρία να ρίξουμε λίγο γέλιο
Θέλεις να μας περιγράψεις λίγο αυτόν τον πόλεμο που ενσαρκώνετε σε αυτό το αόρατο περιβάλλον, συμβαίνει συχνά; έχει περιοδικότητα ή είναι παρενέργεια. Τι μαμά σου την ρώτησα εγώ και είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα! ;D

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 17, 2013, 19:10:04 »
Μα και γω γελαω με αυτα που γραφεις.....οσο για την μαμα μου λιγο δυσκολο να την ρωτησες...τεσπα κααλη συνεχεια εδω μεσα η οπου αλλου νομιζεις ...
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 18, 2013, 13:03:48 »
Παράθεση
Μα και γω γελαω με αυτα που γραφεις.....οσο για την μαμα μου λιγο δυσκολο να την ρωτησες...τεσπα κααλη συνεχεια εδω μεσα η οπου αλλου νομιζεις ...

Ωραία, και για να γελάσουμε και λίγο παραπάνω δεν μας αναλύεις λίγο το νήμα που άνοιξες. Για να το άνοιξες σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι, έτσι δεν είναι;

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 18, 2013, 18:37:47 »
Ωραία, και για να γελάσουμε και λίγο παραπάνω δεν μας αναλύεις λίγο το νήμα που άνοιξες.

Αγαπητέ Κράχτη,

με όλο το σεβασμό, και προσπαθώντας να βοηθήσω, είναι σημαντικό να γίνεται ένας εποικοδομητικός διάλογος, χωρίς ειρωνείες, πάνω σε επιχειρήματα, γιατί ειδάλλως ξεφεύγει η κουβέντα μας, σε αρνητικά συναισθήματα... Γιατί να υπάρχει πρόθεση, πάντα να "κράζουμε". Ας προσπαθήσουμε καλοπροαίρετα να θέτουμε τα επιχειρήματά μας, τις θέσεις μας ή τις διαφωνίες μας...
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Μελης

  • Δ. Πυρήνα Αθήνας
  • *****
  • Μηνύματα: 58
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 18, 2013, 18:55:16 »
 Αγαπητοί συνοδοιπόροι -αναζητητές-  νομίζω ότι το "πράγμα" έχει  ξεφύγει

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 19, 2013, 21:07:19 »
Αγαπητοί συνοδοιπόροι -αναζητητές-  νομίζω ότι το "πράγμα" έχει  ξεφύγει
Δυστηχος και χωρις λογο....
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 04, 2013, 16:04:55 »
Παράθεση
γαπητέ Κράχτη,

με όλο το σεβασμό, και προσπαθώντας να βοηθήσω, είναι σημαντικό να γίνεται ένας εποικοδομητικός διάλογος, χωρίς ειρωνείες, πάνω σε επιχειρήματα, γιατί ειδάλλως ξεφεύγει η κουβέντα μας, σε αρνητικά συναισθήματα... Γιατί να υπάρχει πρόθεση, πάντα να "κράζουμε". Ας προσπαθήσουμε καλοπροαίρετα να θέτουμε τα επιχειρήματά μας, τις θέσεις μας ή τις διαφωνίες μας...

Δηλαδή ο Γιάννης από εδώ είναι καλοπροαίρετος όταν πετάγεται στο θέμα Νέα Ακρόπολη υποτιμώντας μας λέγοντας μας
Παράθεση
Βοηθατε φτωχοι να μην σας μοιασω......  :-X


....ενώ εγώ όχι όταν του ζητάω να αναλύσει το θέμα το οποίο άνοιξε; Με συγχωρείς άλλα εθελοτυφλείς γιατί εγώ το μόνο που έκανα είναι να τον παραπέμψω στο δικό του θέμα που αποδεικνύει ότι είναι αιθεροβάμων. Αφού από τι μια λέει πως πρέπει να προφυλαχτεί ώστε να μην μας μοιάσει ενώ από την άλλη βάση του θέματος που άνοιξε μας έχει ξεπεράσει κατά πολύ σε σχέση με αυτό που υποτίθεται προσπαθεί να προφυλαχτεί. Εγώ το επισήμανα κάνονας χιούμορ και ειρωνεία. Δηλαδή τι έπρεπε να κάνω, να τον βρίσω; Πως να φερθώ σε κάποιον που δεν σκέφτεται τι λέει; Μήπως να γυρίσω και το άλλο μάγουλο; Aν θέλετε εσείς λειτουργήστε έτσι δεν έχω πρόβλημα, αλλά εγώ πιστεύω ότι, εποικοδομητικός, είναι ακόμα και ο κακός διάλογος! Γι' αυτό και δεν έχω πρόβλημα ούτε για εποικοδομητικό διάλογο, αλλά ούτε για αντιεπικοδομιτικο διάλογο. Τα συμπεράσματα για εμένα είναι πάντα χρήσιμα. Αν θέλατε μπορούμε να κάνουμε ότι από τα δυο αποφασίσετε! Όταν όμως ο συνομιλητής μου κόψει τις αηδιουλες εξυπνάδας τότε θα σταματήσω να τον ειρωνεύομαι. και επειδή δεν καίγομαι αν, και τι θα αποφασίσει, μπορούμε να το τραβάμε επ αορίστου. Εγώ όποτε έχω κέφι θα απαντάω.

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 04, 2013, 21:26:24 »
Καλά δεν παίζεστε, ξαναδιαβάστε το θέμα Νέα Ακρόπολη για να καταλάβετε ποιος είναι ο άσχετος της συζήτησης και μετά βιαστείτε να μιλάτε έτσι. Δεν πετάχτηκα εγώ σαν την τσου τσου λέγοντας παπαρουμπες. Πάντως θα είμαι εγώ που θα ειρωνεύομαι αν δεν μπαίνουν τα πράγματα στη θέση τους όπως αξίζει.

Ποια πράγματα να μπουνε στην θέση τους όπως αξίζει? Σε τι αναφέρεσαι? Λυπάμαι αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου ο τρόπος που συνεχίζεται η προσωπική επίθεση, οι προσωπικές ειρωνείες και οι προσβολές. Ποια σκοπιμότητα υπάρχει να κατεβάζουμε τόσο το επίπεδο?
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 07, 2013, 00:04:23 »
καταρχην δεν υποτιμησαα κανεναν.2 εκφερα μια αποψη για την νοοτροπια καποιων για τα οικονομικα οφελη πισω απο το ονομα της γνωσης κτλ.....3  ειναι δημοσιος διαλογος οποτε δεν πεταχτηκα.....4απλα ανεβασα ενα τραγουδι δεν ανοιξα θεμα για συζητηση......
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 14:01:21 »
Βοηθατε φτωχοι να μην σου μοιασουμε...... :-X

giannis9

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 115
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Rotting Crist-Κατά Τον Δαίμονα Του Εαυτού
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 10, 2013, 11:30:51 »
αυτο πηγαινε για την ακροπολη...για ακομα μια φορα το εξηγω.....
Να γνωρίζεις το σωστό και να πράτεις το καλό,γιατί το καλό δεν ειναι πάντα και το σωστό.