Αποστολέας Θέμα: μια πρόταση και παράλληλα μια ερώτηση.  (Αναγνώστηκε 3575 φορές)

thanos

  • ΑΜΡΑ - Φίλος(Δ)
  • ***
  • Μηνύματα: 30
  • Karma: 0
    • Προφίλ
μια πρόταση και παράλληλα μια ερώτηση.
« στις: Απριλίου 01, 2009, 01:32:33 »
Καλημέρα και καλό μηνά προς τα μέλη και φίλους  ΑΜΡΑ

Θα ήθελα να κανό μια πρόταση και παράλληλα μια ερώτηση.
Ξεκινώ με την πρόταση μετά το Πάσχα  να γυνή μια συνάντηση των μελών
Από  Αθηνά  Θεσσαλονίκη και από που αλλού υπάρχουν μέλη σε μια αίθουσα ενός
Ξενοδοχείου για να γνωριστούμε να μάθουμε τους φίλους να ακούσουμε άποψης
Όση θέλουν να γίνουν νέα μέλη να κάνουν αίτηση .Τώρα θα μου πείτε οίνε κόστος αυτό πιστευτό πώς αν έπαρχοι καλή θέληση όλα γίνονται βρίσκουμε των ενδιάμεσο σταθμό για όλους  τώρα για μια αίθουσα ανάλογα με τα μέλη που υπάρχουν θα βγει και το κοστολόγιο αν και μια αίθουσα δεν πάει παραπάνω 300-500 ευρώ για μια Κυριακή από της 10,00 έως 18,00 ώρα



Και τώρα η ερώτηση ευχάριστο για τα έγραφα που έλαβα σε e-mail αλλά δεν ξερό τι να κανό
Και  θα ήθελα να ενημερωθώ αν οίνε εύκολο για να ξερό το πώς θα  χειρίζομαι τα θέματα ,θα περιμένω επίσης και την αίτηση μου


Με εκτίμηση


thanos

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.609
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: μια πρόταση και παράλληλα μια ερώτηση.
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 01, 2009, 23:48:28 »
Καλημέρα και καλό μηνά προς τα μέλη και φίλους  ΑΜΡΑ

Καλό μήνα σε όλους...

Ξεκινώ με την πρόταση μετά το Πάσχα  να γυνή μια συνάντηση των μελών

Μετά το Πάσχα θα γίνουν τα εγκαίνια του "Ροδόκηπου των Φιλοσόφων" όπου θα στεγάζεται και η ΑΜΡΑ. Εκεί θα γίνονται οι συναντήσεις μας, καθώς και διάφορες διαλέξεις και εκδηλώσεις, και για αδελφούς, αλλά και για φίλους του εσωτερισμού. 

Και τώρα η ερώτηση ευχάριστο για τα έγραφα που έλαβα σε e-mail αλλά δεν ξερό τι να κανό
Και  θα ήθελα να ενημερωθώ αν οίνε εύκολο για να ξερό το πώς θα  χειρίζομαι τα θέματα ,θα περιμένω επίσης και την αίτηση μου

Αγαπητέ Θάνο,

για ότι απορίες έχεις περί αποστολής διδασκαλιών θα επικοινωνήσουμε μέσω πμ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 02, 2009, 00:00:33 από Rose_777 »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/