Αποστολέας Θέμα: Mεγάλη η Νίκη και για τον Ροδόκηπο και για την Φυσική Ιατρική στη χώρα μας...  (Αναγνώστηκε 1919 φορές)

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
https://www.rodokipos.com/news/megali-i-niki-kai-gia-ton-rodokipo-kai-gia-tin-fysiki-iatriki-sti-chora-mas/

https://www.facebook.com/marina.tonti/posts/1253756331463862

Marina Tonti 11/10/2019

Είπα να σας το κρατήσω για έκπληξη, όταν καθαρογραφεί η Απόφαση... Αλλά θυμάστε που με είχαν κάνει μήνυση για Ψευδείς Ειδήσεις, και για Απάτη, η Παρέα από τα Χοαξάκια, που με ταλαιπωρούν εδώ και 3 χρόνια?

Ηθελαν τα καημένα να με κλείσουν 10 χρόνια φυλακή, αλλά δεν τα κατάφεραν, και στεναχωριέμαι πάρα πολύ για αυτούς, δεν ξέρω πως να τους παρηγορήσω... Προσπάθησαν τόσο πολύ τα καημένα, και δεν κατάφεραν να μου κάνουν ζημιά, εμένα την κακιά που αναστατώνω τον κόσμο κατά των χημικών φαρμάκων και βοηθάμε με φυσικές αγωγές, απολύτως ακίνδυνες και εγγυημένες...

Ευχαριστώ πάρα πολύ όλους τους Φίλους και τις Φίλες, που συμπαραστάθηκαν σε αυτόν τον Ιερό Αγώνα, όλα τα Αδέλφια που με βοήθησαν καταθέτοντας τις περιπτώσεις τους που θεραπεύτηκαν, καθώς και βελτιώθηκε σημαντικά η Υγεία τους, από τις Αγωγές του Ροδόκηπου, και ναι πραγματικά, οι επιστημονικές μας θέσεις και οι αποδείξεις ήταν τόσο ισχυρές, και αληθινότατες, που ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ...

Επίσης ειλικρινά, για πρώτη φορά, είδα Αληθινή Δικαιοσύνη στην χώρα... Πραγματικά δεν περίμενα, τέτοια στήριξη από τον Εισαγγελέα και τον Δικαστή, αλλά ειλικρινά, τους αφοπλίσαμε τελείως, δεν υπήρχε καμία δικαιολογία να μην με Αθωώσουν...

Φυσικά ένιωσα συγκλονισμένη, όπως κάθε Διαφωτιστής, και Κοινωνικός Επαναστάτης στο Παρελθόν, πέρασα την ίδια Μύηση και Εμπειρία, και πραγματικά είχα προπληρώσει με πολλές θυσίες, ψυχική ταλαιπωρία, δοκιμασίες, αλλά και οδύνη, αυτή τη Νίκη.

"Αν θέλετε καταδικάστε με, αλλά εγώ δεν πρόκειται να σιωπήσω, να μην λέω την Αλήθεια, πως το Μεγαλύτερο Εγκλημα της εποχής μας, είναι οι παρενέργειες των χημικών φαρμάκων, προκαλείται στην κυριολεξία ΓΕΝΟΚΤΟΝΙΑ, και στην χώρα μας, αλλά και Παγκόσμια και έχουμε χρέος να το σταματήσουμε."

Και μετά δεν άντεξα, έκλαψα με λυγμούς, είχα δύο μέρες να κοιμηθώ, μαζεύοντας όλες τις έρευνες, καλύπτοντας κάθε πιθανότητα... Ο Δικηγόρος, φύλακας Αγγελος μου, καταπληκτικός Ιδεολόγος τα είπε τέλεια, ο Ορφέας πάντα ο Στρατηγός, και φυσικά οι μάρτυρες, είναι αληθινοί Ηρωες, που τόλμησαν να σταθούν δίπλα μου, σε μία τόσο δύσκολη Αποστολή, καθώς διαλύαμε και γκρεμίζαμε, το σάπιο Σύστημα, έτσι ώστε να ελευθερωθούν όλοι οι Ασθενείς από την χρόνια εκμετάλλευση, καταστροφή της Υγείας τους, και της Ζωής τους, από τις παρενέργειες των χημικών φαρμάκων.

Δεν θα ξεχάσω καθόλου όλη την στήριξη του Εισαγγελέα, και του Δικαστή, και ειδικά όταν είπε το κορυφαίο...

"Μπορεί η συμβατική ιατρική να μην θεραπεύει, αλλά η Φυσική Ιατρική του Ροδόκηπου να θεραπεύει."

Ατύχησαν οι Φίλοι μας, δεν κατάφεραν να με καταδικάσουν...
Οι Φυσικές θεραπείες στην Ελλάδα μας, μόλις Ελευθερώθηκαν.... ολωσδιόλου... και ήρθε ο Καιρός να εισχωρήσουν Αληθινοί Επιστήμονες στο χώρο της Υγείας που νοιάζονται ειλικρινά να θεραπεύουν...

Μετά από αυτό τον ξευτελισμό που έχει υποστεί το Σύστημα, δεν πρόκειται να ξαναενοχλήσουν ποτέ ξανά, κανέναν φυσικό θεραπευτή...

Τέλος καλό, όλα καλά, τώρα προχωράμε παρακάτω...

Εχουμε ένα Δημόσιο Σύστημα Υγείας, να αλλάξουμε, και έναν Ελληνικό Λαό να Ελευθέρωσουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ...

Ο Αγώνας Συνεχίζεται μέχρι Τελικής Νίκης!!!

Εσεται Ημαρ!!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2019, 23:18:56 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/