Αποστολέας Θέμα: ΕΛΕΓΧΟΣ......ν α ι , Α Υ Τ Ο Σ ....  (Αναγνώστηκε 3340 φορές)

suida

  • ΑΜΡΑ - Φίλος(Δ)
  • ***
  • Μηνύματα: 550
  • Karma: 0
    • Προφίλ
ΕΛΕΓΧΟΣ......ν α ι , Α Υ Τ Ο Σ ....
« στις: Ιουλίου 27, 2010, 18:25:08 »

  .......-ΤΟ   ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ,   ακουστηκε   η  φωνη....ναι,   α κ ο υ σ τ η κ ε ....

                                          Ε Ι Ν Α Ι ....

                      Ο  Ε Λ Ε Γ Χ Ο Σ ,    της    Ε Υ Ε Ξ Ι Α Σ    ΣΟΥ...


                                     Γ Ι Α Τ Ι ...,    αγαπημενε  μου   μαθητη....

             Η     ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ   ΣΟΥ,  Φ Ω Τ Ι Ζ Ε Ι .....το   προσωπο  της,   στο   ΠΡΟΣΩΠΟ  ΣΟΥ....

             Η     Α Ρ Ν Η Σ Η     της,   φ ι λ ε   μου....         ο μ ω ς ,

                                     Α Φ Α Ι Ρ Ε Ι ......    το    Κ Α Λ Λ Ο Σ ....


             Π Ρ Ε Π Ε Ι .....καλε   μου   φιλε....   ναι,   π ρ ε π ε ι ....

                                    να    Ε Γ Ε Ι Ρ Ο Υ Μ Ε ......μεσα  μας  ....

                                    ΤΟ    Η Θ Ι Κ Ο     ΜΑΣ....να   το   Δ Ι Ε Υ Ρ Υ Ν Ο Υ Μ Ε ...! 


              Γ Ι Α Τ Ι .....ξερετο....ναι,    Η   Α Ν Α Μ Ν Η Σ Η .....ΑΥΤΟΥ,

                                             Κ Ρ Α Τ Τ Ε Ι ....

                                     ΤΗΝ    Ε Υ Τ Υ Χ Ι Α ..... μ ε τ ε ω ρ η .....! 


             αδελφια   μου....ας   γ ν ω ρ ι ζ ε τ α ι    ο,τι.....

                                     Η    Κ Ρ Α Υ Γ Η ....των   Α Λ Η Θ Ι Ν Α     ΜΥΗΜΕΝΩΝ.....β γ α ι ν ε ι

                                                                                                                                  ΑΠΟ   ΤΑ   Μ Α Τ Ι Α     τους....


                   ---Η   ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ    ΤΟΥ    Θ Ε Ι Ο Υ .....εχει   την   Δ Ι Α Ρ Κ Ε Ι Α ....της    Ζ Ω Η Σ

                                                                                                                                           ΑΠΟ  Α Γ Α Π Η ...!


      ερρωσθαι....

Ορφέας

  • Διαχειριστής
  • ******
  • Μηνύματα: 1.717
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: ΕΛΕΓΧΟΣ......ν α ι , Α Υ Τ Ο Σ ....
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 28, 2010, 20:08:33 »

    Στο βάθρο της Ηθικής - τέτοιας που οι Αζατρουάρ ακόμα διασώζουν - ας εδραιωθεί και ας γιγαντωθεί το Ηθικό
    -το πιο ψηλό Αλεξικέραυνο- γιατί μας δείξαν κάποτε πως,
     η γνώση είναι υπέρτερη των δογμάτων,
    καθώς,
    το αλεξικέραυνο ορθώνεται πιο πάνω από τον σταυρό του καμπαναριού....
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού, και μας φιμώνουν να μην ενημερωθεί ο κόσμος. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. Εχουν ενημερωθεί παγκόσμια Πανεπιστήμια - Κυβερνήσεις https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/