Αποστολέας Θέμα: Κηραλοιφή για Οσφυαλγία, Αυχεναλγία, Ισχυαλγία, Μυαλγία, Νευραλγία, Αρθραλγία  (Αναγνώστηκε 33043 φορές)

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Για παραγγελίες μέσω του Ε-shop, του Ροδόκηπου
http://ortf.eu/el/category/5/

Θαυματουργή Κηραλοιφή για την θεραπεία Οσφυαλγίας, Αυχεναλγίας, Ισχυαλγίας, Μυαλγίας, Νευραλγίας, Αρθραλγίας, Δισκοκήλης, Mυικών Θλάσεων - Κακώσεων, Διαστρεμμάτων, Ψύξης, και Ημικρανίας.

100% εγγύηση επιστροφής χρημάτων.
100% Φυσικό προϊόν, με 12 αγνά αιθέρια έλαια.
Περιέχει σε ποσοστό 50% αιθέρια έλαια.

________________________________________________________________________________

Με χαρά ανακοινώνουμε ένα νέο προϊόν, μία πολύ ισχυρή κηραλοιφή, ιδανική, για την θεραπεία Οσφυαλγίας, Αυχεναλγίας, Ισχυαλγίας, Μυαλγίας, Νευραλγίας, Αρθραλγίας, Μυικών Θλάσεων - Κακώσεων και Διαστρεμμάτων.

Η Κηραλοιφή πέρα από την θαυματουργή θεραπευτική της δράση, είναι αναλγητική – παυσίπονη κηραλοιφή, για δύσκολες περιπτώσεις, όπως είναι μυικές κακώσεις, διαστρέμματα, έντονες αρθραλγίες, νευραλγίες, και μυαλγίες, έντονοι πόνοι πλάτης, μέσης, κακώσεις σπονδυλικής στήλης, εξαρθρώσεις, κλπ.

Είναι από τις πιο ισχυρές αναλγητικές αλοιφές που κυκλοφορούν, και είναι ένα 100% φυσικό προϊόν, φτιαγμένη, με αγνά καθαρά υλικά, χωρίς χημικά πρόσθετα, και συντηρητικά.  Τα συστατικά της Κηραλοιφής, είναι κερί μέλισσας, φυτικά έλαια, και ένας συνδυασμός 12 αιθερίων ελαίων, της Ελληνικής φύσης.

Η κηραλοιφή παρασκευάζεται κατόπιν παραγγελίας.

Το κόστος είναι 18 ευρώ για 25ml, 29 ευρώ για 50 ml, 48 ευρώ για 100 ml.
Με αγορά 4 κηραλοιφών, υπάρχει μία επιπλέον δώρο.
(Οι τιμές περιλαμβάνουν και ΦΠΑ 23%).

__________________________________________________________________________

Για παραγγελίες και/ή ερωτήσεις:
Ο Ροδόκηπος των Φιλοσόφων http://www.ortf.gr/page-4.html

τηλ. 2312202777, 6974369608, email: ortf@ortf.gr, info@ortf.gr
'Ωρες επικοινωνίας 8:00π.μ. - 10:00μ.μ. καθημερινά και Κυριακή.

Διαδικασία πληρωμής:

Με Αντικαταβολή, έξοδα αποστολής κούριερ (4 ευρώ),


Για παραγγελίες 100 ευρώ και άνω, τα έξοδα αποστολής είναι ΔΩΡΕΑΝ.
________________________________________________________________________
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 14, 2017, 11:25:27 από Ορφέας »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Οδηγίες χρήσης για την θαυματουργή Κηραλοιφή για Οσφυαλγία, Αυχεναλγία, Ισχυαλγία, Μυαλγία, Νευραλγία, Αρθραλγία, Δισκοκήλη, και Διαστρέμματα.

1. Χρησιμοποιείτε μία μικρή ποσότητα και αλείφετε εξωτερικά την περιοχή, που σας πονά. Μετά από ώρα ή ώρες, αν ο πόνος συνεχιστεί, αλείφετε και πάλι την περιοχή.

2. Προσοχή, να μην γίνεται χρήση πάνω σε ανοιχτή πληγή.

3. Η Κηραλοιφή δεν είναι απλά αναλγητική, αλλά είναι και δραστικά θεραπευτική.

4. Δεν περιέχει συνθετικές - χημικές ουσίες, δεν είναι καθόλου τοξική, και δεν έχει παρενέργειες.

                                 Ευχόμαστε γρήγορη και οριστική απάλειψη του προβλήματος.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 20, 2012, 11:24:22 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Η κηραλοιφή για έντονους πόνους όντως μας έχει εκπλήξει.  Αρκετές φορές, με μία χρήση μόνο, οι πόνοι εξαφανίζονται.  Είναι σημαντικό να καταθέσω την εμπειρία που είχα χθες, με την κηραλοιφή, γιατί πραγματικά μου έκανε μεγάλη εντύπωση. Κρυολόγησα και έπεσε απότομα η θερμοκρασία του σώματός μου.  Καθώς προσπάθησα να ξαπλώσω, όλο το πόδι μου πιάστηκε παντελώς δεν μπορούσα ούτε να το πατήσω, ούτε να το κουνήσω καθόλου γιατί πονούσε πολύ.  Μετά που έβαλα την κηραλοιφή, ήταν ακόμα αγκυλωμένο, αλλά όταν σηκώθηκα από το κρεβάτι, ίσως μετά από τρεις ή τέσσερις ώρες, με 40 πυρετό, ο πόνος είχε εξαφανιστεί παντελώς, και είχα πάλι το πόδι μου.  Απίστευτο.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 04:47:09 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

efthymios

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 4
  • Karma: 0
    • Προφίλ
......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 04:48:11 από Rose »

tonino

  • ΑΜΡΑ - Μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 11
  • Karma: 0
  • ΜΗΔΕΝ ΑΓΑΝ
    • Προφίλ
Θα ήθελα να αναφερθώ σε ένα πρόβλημα υγείας που έχω και η κηραλοιφή με βοηθήσει πάρα πολύ. Έχω καθίζηση στον 4 και 5 σπόνδυλο με αποτέλεσμα να πιέζετε ο ασκός του μυελού και να έχω αφόρητους πόνους και να μη μπορώ ούτε να φτερνιστω με καθήλωνε στο κρεβάτι και το μόνο που μου έκαναν είναι να μου δίνουν χάπια και ένεσης, όταν επερνα της συνταγές από τους γιατρούς μετά από 5 με 6 μέρες με άφηνε ο πόνος αλλά η δουλειά μου είναι ορθοστασία και πολλές ώρες, μετά από καμιά εβδομάδα με ξανά έπιανε μου έγραψαν μια ζώνη για να φοράω στη δουλειά να με κρατάει για να μη πιέζετε με την πολύωρη ορθοστασία η σπονδυλική στήλη μου, τίποτα όμως δεν ήταν αποτελεσματικό μόνο εξέτασης διάφορη γιατροί πολλά φάρμακα και κανένα αποτέλεσμα μέχρι που μου είπαν ότι μπορεί να χρειαστεί εγχείρηση. Τότε ρώτησα εάν υπαρχή καμιά κηραλοιφή για το πρόβλημα που έχω, είχα δει κάποια προϊόντα του αλλά  τότε ετοίμαζαν να βγάλουν την κηραλοιφή για τους πόνους και δεν την είχαν ανάρτηση ακόμα. Αμέσως μου είπαν για την κηραλοιφή και ότι έκανε για το πρόβλημα που είχα και την έκανα παραγγελιά.Στην αρχή έβαζα 5 με 6 φορές την ημέρα μετά την πρώτη εβδομάδα όσο πέρναγε ο καιρός έβαζα λιγότερες φορές γιατί δεν πονούσα τόσο, μετά από ένα μήνα και που την χρησιμοποιώ βάζω 2 φορές μόνο την ημέρα εκείνο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι ότι θέλει πολύ λίγη ποσότητα και ότι είχε άμεσα αποτελέσματα το καλύτερο είναι ότι δεν περνω φάρμακα πια και δεν πονάω υπάρχουν μέρες που δεν πονάω καθόλου.Σας ευχαριστώ πολύ και εύχομαι να βγάλετε ακόμα περισσότερα προϊόντα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 04:48:26 από Rose »

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Αδελφέ μου,

χαιρόμαστε ιδιαίτερα που αισθάνεσαι καλύτερα, και μέσω της Κηραλοιφής, το πρόβλημα, μειώθηκε δραστικά. Ευχαριστούμε πολύ για αυτή σου την κατάθεσή, έτσι ώστε να πάρουν θάρρος να την δοκιμάσουν, και άλλοι συνάνθρωποί μας, που πονούν, και να θεραπευτούν.

« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 04:48:42 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Μια πολύ ενδιαφέρουσα ενημέρωση είχαμε σήμερα μέσω εμαιλ, από μία φίλη μας, που χρησιμοποίησε την Κηραλοιφή για τους Πόνους, για πόνους στον αυχένα και στη μέση.  Η Μ. μας ενημέρωσε πως χρησιμοποιούσε για 5 μέρες συνεχόμενα την Κηραλοιφή στον αυχένα και σε όλη την σπονδυλική στήλη και παρατήρησε, πως το άγχος της μειώθηκε, καθώς και τα συμπτώματα μανιοκατάθλιψης.  Είχε περισσότερη ενέργεια, καθημερινά, εφαρμόζοντας την Κηραλοιφή κάθε πρωί, μόλις ξυπνούσε και μπορούσε να διαχειρίζεται καλύτερα την καθημερινότητά της.

Μένουμε πραγματικά έκπληκτοι, αν τελικά, η Κηραλοιφή για τους Σωματικούς ή Μυϊκούς Πόνους, λύσει και το πρόβλημα των Ψυχικών πόνων, και συμβάλει, έτσι ώστε να ηρεμεί και να ανακουφίζεται και η ψυχή μας, καθώς παράλληλα να έχουμε και την κατάλληλη ενεργοποίηση έτσι ώστε να νιώθουμε ζωντανοί και δραστήριοι, μια και η ζωή μας πλέον είναι γεμάτη απαιτήσεις.

Αναμένουμε και άλλοι φίλοι να δοκιμάσουν την Κηραλοιφή, με την νέα της ιδιότητα, εφαρμόζοντάς την σε όλο τον αυχένα και την σπονδυλική στήλη, και να μας ενημερώσουν για τα αποτελέσματα.  Αν η κηραλοιφή καταλήγει να θεραπεύει ψυχολογικές διαταραχές όπως η μανιοκατάθλιψη, είναι ένα πραγματικό θαύμα.

Σίγουρα όσοι νιώθουν καθημερινό άγχος, ή κατάθλιψη, έχουμε αναφέρει και παλιότερα, πως καλό είναι να λαμβάνουμε κάποια συμπληρώματα διατροφής, όπως πολυβιταμίνες, μαγνήσιο (trophocard), ωμέγα 3, και Β-complex (neurobion).

Ο κατάλληλος συνδυασμός αιθερίων ελαίων, και ταυτόχρονα η λήψη των κατάλληλων βιταμινών, μετάλλων, ουσιών, που λείπουν από τον οργανισμό μας, βοηθάει σε ένα πολύ σημαντικό βαθμό και την σωματική αλλά και την ψυχική μας υγεία.  
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2012, 04:49:01 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Μετανομάζουμε την Κηραλοιφή για "'Εντονους Πόνους", σε Κηραλοιφή για Οσφυαλγία, Αυχεναλγία, Ισχυαλγία, Μυαλγία, Νευραλγία, Αρθραλγία, Δισκοκήλη, Μυικές Θλάσεις - Κακώσεις και Διαστρέμματα, διότι δυστυχώς παρότι, το προϊόν είναι ένα εξαιρετικό και πάρα πολύ σπάνια δραστικό 100% φυσικό προϊόν, φέροντας σε ποσοστό 50% αιθέρια έλαια, με απίστευτα θαυματουργές δράσεις, που θεραπεύει πολύ δύσκολες περιπτώσεις νευραλγιών-αρθραλγιών-μυαλγιών, και ειδικά στην περιοχή της σπονδυλικής στήλης, που είναι ένα θέμα πολύ ευαίσθητο, και ταλαιπωρεί πλήθος κόσμου, δυστυχώς όμως, δεν κατανοήθηκε η σημαντικότητά του, όσο θα έπρεπε, και έτσι ακόμα συνάνθρωποί μας, συνεχίζουν να υποφέρουν, και να ταλαιπωρούνται, ή ακόμα να ξοδεύουν αρκετά για να θεραπευτούν, σε διάφορα ινστιτούτα, ή ακόμα να καταλήγουν και στην εγχείρηση, για θέματα μέσης, δημιουργώντας ακόμα περισσότερα προβλήματα, ενώ το αρχικό πρόβλημα, μπορεί να λυθεί πολύ πιο απλά, πολύ πιο γρήγορα, και πολύ πιο ανέξοδα.

Μία δοκιμή αρκεί για να πείσει1.  Οι Κηραλοιφές έτσι και αλλιώς είναι εγγυημένες, από την άποψη πως αν δεν υπάρχει το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα θεραπείας, επιστρέφονται τα χρήματα πίσω. Επίσης ως 100% φυσικό προϊόν, δεν έχει καμία απολύτως παρενέργεια, όπως δυστυχώς πλήθος χημικά φάρμακα που κυκλοφορούν στην αγορά.

Υπάρχει μία τεράστια στροφή πλέον προς τα φυσικά θεραπευτικά προϊόντα, και όχι άδικα, διότι γνωρίζουμε, όσοι έχουμε ερευνήσει κατάλληλα το θέμα, πόσες παρενέργειες υπάρχουν, που τελικά έχουν φέρει στο συμπέρασμα βάση επιστημονικών ερευνών, πως οι παρενέργειες των χημικών φαρμάκων αποτελούν πλέον την 4η αιτία θανάτου2.

Γι΄αυτό το λόγο, είναι σημαντικό όσο γίνεται, να αντικαθιστούμε κάθε είδους θεραπείας, με όλο και πιο φυσικούς, εγγυημένους, και πιο οικονομικούς τρόπους θεραπείας, που θα φέρνουν το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα που υπόσχονται, παρά να μας ταλαιπωρούν άδικα και χρόνια.
______________________________________________________________________________

1 Στις περισσότερες περιπτώσεις μία μικρή ποσότητα 50ml-100ml, αρκεί για μία πλήρη θεραπεία.  Συνολικό κόστος θεραπείας 25 ευρώ και 38 ευρώ αντίστοιχα, και μέσος χρόνος θεραπείας 1 - 4 εβδομάδες για πιο βαριές περιπτώσεις. Η Κηραλοιφή των 25ml, ενδεικνύεται, για πιο ελαφριές περιπτώσεις, με μέσο χρόνο θεραπείας, 1-7 ημέρες.

2 http://www.amra.gr/forum/index.php?topic=2119.0
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 20, 2012, 11:25:50 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Θέμα: Πόνος στην τετραπληγία και στην παραπληγία

http://www.disabled.gr/forum/showthread.php?22317-%D0%FC%ED%EF%F2-%F3%F4%E7%ED-%F4%E5%F4%F1%E1%F0%EB%E7%E3%DF%E1-%EA%E1%E9-%F3%F4%E7%ED-%F0%E1%F1%E1%F0%EB%E7%E3%DF%E1/page2

04-05-12

καλημερα.μετα το τελευταιο μνμ της Rose σκεφτηκα να δοκιμασω ΚΑΙ αυτη την αλοιφη.ηρθα σε επικοινωνια μαζι της κ οπως ειχε προτινει μου εστειλε μια αλοιφη εντελως δωρεαν αμεσως την επομενη μερα.μετα απο τρεις εβδομαδες ο πονος ειχε αλλαξει κ δ ηταν τοσο οξυς με αποτελεσμα να τον αντεχω κ να καθομαι σιγα σιγα στο καροτσι μου.αγορασα κ αλλη μια αλοιφη κ τωρα μετα απο δυο μηνες ο πονος εχει ηρεμισει σε μεγαλο βαθμο κ εχω δραστηριοποιηθει ξανα.θα προτεινα οποιος εχει παρομοιους πονους να την δοκιμασει ανεπιφυλακτα.

_______________________________________________

Αγαπητέ φίλε ntenis,

ευχαριστούμε πολύ για την κατάθεσή σου, και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μπορέσαμε να βοηθήσουμε.  

Ευχαριστούμε επίσης το www.disabled.gr διότι δεν έκοψε την ενημέρωσή μας, θεωρώντας την διαφήμιση, και έτσι είχαμε την δυνατότητα, να βοηθήσουμε συνανθρώπους μας, που υποφέρουν από πόνους.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 08, 2012, 23:14:13 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Η Κηραλοιφή για 'Εντονους Πόνους είναι ένα ειλικρινά καταπληκτικό φυσικό σκεύασμα, πως εκπλήσσει πως είναι δυνατόν ο πόνος να εξαφανίζεται πολλές φορές με μόνο μία χρήση.

Σε δύσκολες περιπτώσεις δισκοκήλης, δισκοπάθειας, αυχενικού, οσφυαλγίας, ισχυαλγίας κτλ, ανάλογα την περίπτωση, η θεραπεία μπορεί να διαρκέσει και 1-1,5 μήνα.

Περιπτώσεις που δεν μπορούσαν να σηκωθούν από το κρεβάτι, και γιατροί, τους είχαν προτείνει εγχείρηση, θεραπεύτηκαν μόνο με 100ml Κηραλοιφή για 'Εντονους Πόνους.

Υπήρξαν όμως και κάποιες περιπτώσεις οσφυαλγίας, ισχυαλγίας, αυχεναλγίας, που παραπονέθηκαν πως ο πόνος συνεχιζόταν, και μετά την χρήση της Κηραλοιφής, και για αυτό θέλουμε να σας επιστήσουμε πως είτε για θέματα κήλης (φλεγμονής) είτε για θέματα κάκωσης στην άρθρωση, αλλοιώσεις ή σπονδυλοαρθρίτιδα, είναι σημαντικό να συνοδεύεται η χρήση της Κηραλοιφής για έντονους πόνους με την κηραλοιφή για οστεοαρθρίτιδα, λόγω και της αντιφλεγμονώδης δράσης, αλλά και της ειδικευμένης θεραπευτικής της δράσης όσον αφορά την κάκωση στην άρθρωση.

Για περισσότερες πληροφορίες όσον αφορά την θεραπεία με την Κηραλοιφή για Οστεοαρθρίτιδα, απευθυνθείτε, στον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.amra.gr/forum/index.php/topic,3089.msg17233.html
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 24, 2013, 02:49:11 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
'Εχουμε προσθέσει πως η Κηραλοιφή για 'Εντονους Πόνους θεραπεύει και την Ψύξη, μια και υποφέρουμε αρκετοί αυτό το διάστημα, ειδικά από τα κλιματιστικά.

Την Κηραλοιφή την έχω δοκιμάσει προσωπικά για Ψύξη, αρκετές φορές, και είναι πολύ θεραπευτική. Υπάρχουν άμεσα αποτελέσματα με μία απλή επάλειψη, και σε μια με δύο μέρες το πολύ, για βαριές περιπτώσεις, η ψύξη εξαφανίζεται.

Σήμερα είχα ένα πρόβλημα ψύξης στο κεφάλι και στην μέση μου, όπου μετά από εφαρμογή 2 φορές, η ψύξη εξαφανίστηκε ολοσχερώς, σε 4 ώρες.

'Οσον αφορά πονοκεφάλους, γίνεται εφαρμογή και πάνω στο κεφάλι όπου υπάρχει ο πόνος, προστατεύοντας την περιοχή των ματιών, από τα αιθέρια έλαια.

Κατά τον ίδιο τρόπο που θεραπεύει την μυαλγία και την νευραλγία, η Κηραλοιφή είναι ισχυρά αποτελεσματική και με άμεσα αποτελέσματα και για τις Ημικρανίες, από τις οποίες πλήθος κόσμος τυραννιέται άδικα, λαμβάνοντας επικίνδυνα χημικά σκευάσματα, ξοδεύοντας εκατοντάδες και χιλιάδες ευρώ, χωρίς κανένα αποτέλεσμα.

Η χρήση της Κηραλοιφής για 'Εντονους Πόνους, όσον αφορά τις Μυαλγίες και τις Νευραλγίες, καλύπτει ένα πολύ ευρύ φάσμα σωματικών πόνων, με πολύ μικρό κόστος και μέσα σε ασύγκριτα μικρό χρονικό διάστημα θεραπείας, λόγω της δραστικής αποτελεσματικότητας των αιθερίων ελαίων.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 09, 2012, 00:02:34 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Στάλθηκε μέσω email, 23 Ιανουαρίου 2013 - 11:48 μ.μ.

Καλησπέρα
θα ήθελα να αναφέρω ότι η κηραλοιφή για έντονους πόνους θεράπευσε την θεία μου από βαριά ψύξη στο πρόσωπο μέσα σε 3 ημέρες ενώ οι γιατροί χορηγούσαν κορτιζόνη και δίνανε πιθανό χρόνο θεραπείας τούς 3 μήνες. Ενώ μετά από σοβαρό διάστρεμμα που έπαθε ο γιος μου σε ποδοσφαιρικό αγώνα την επομένη κιόλας ημέρα περπατούσε κανονικά αν και παρέμεινε το πρήξιμο. Είναι θαυματουργή.

Η.Τ.Κ.
ΑΛΙΣΤΡΑΤΗ ΣΕΡΡΩΝ
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/