Αποστολέας Θέμα: Νέα Ακρόπολη  (Αναγνώστηκε 218031 φορές)

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #300 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 13:03:41 »
Παράθεση
Ωραία το συνειδητοποίησες!!! Είναι πολύ καλό για Αρχή!
Τι κάνεις λοιπόν, μετά από αυτήν σου την συνειδητοποίηση?
Θα σου πω τι κάνω, πηγαίνω και γίνομε εθελοντής, φαλιρίζω, υποβιβάζω την ευημερία του σπιτιού και της προσωπικής μου ζωής, άρα και των αγαπημένων μου, κυνηγάω ανθρώπου λέγοντας τους ότι είναι ασυνείδητοι και όλα αυτά υποσκάπτοντας τα θεμέλια του κράτους αφού αντί να βοηθήσω τον μηχανισμό των υπάρχων να λειτουργήσει, τον παρακάμπτω και το παίζω εγώ ο σωστός. Ψάχνω και ομοϊδεάτες επίσης για να τους βάλω στις ροδίτσα μέσα στο κλουβάκι! Επίσης θεωρώ ότι φωτίστηκα και τώρα θα φωτίσω τον όλο τον κόσμο διότι είμαι διαφωτιστής κ.α ;D

Ο εθελοντισμός για να θεωρείτε εθελοντισμός δεν νοείτε να αντικαθιστά ολόκληρους τομείς τις κοινωνίας, αν κάνει κάτι τέτοιο υποσκάπτει το κράτος και επισπεύδει την κατάρρευση του συντάγματος. Να κάτι ακόμα που η σιγουριά για το ενάρετο εμποδίζει την γνώση που έλεγες προς τα σωστά συμπεράσματα!  


Παράθεση
Υπάρχουν οι άνθρωποι που νοιάζονται για τον συνάνθρωπό τους και άλλοι που δεν νοιάζονται...
Υπάρχουν συνάνθρωποί μας, που είναι ευαισθητοποιημένοι στον ανθρώπινο πόνο, και άλλοι που είναι αναίσθητοι.
Υπάρχουν άνθρωποι ζώα, και άλλοι ημίθεοι...

Εγώ οφείλω να το πω, είδα ένα ημίθεο προχτές και με χαιρέτισε, μου θύμισε να χτυπήσω την μύηση τις εβδομάδας! ;D

Παράθεση
Η επιλογή είναι δική μας, σε ποια από τις δύο ομάδες θέλουμε να ανήκουμε....
και ανάλογα θα κριθούμε, από την ίδια την ζωή..
.

Πω,πω,πω!!! επιλογές, κριτές, κοσμική γνώση, διαβαθμίσεις τάξεων μουθυμιζει τις καταρες τον χριστιανων, "Θα δείτε όλοι τι θα πάθετε στο τέλος, θα σας κάψει ο θεός"............ ορίστε που μας έλεγες για κούραση, εμένα αυτά με κουράζουν γιατί είναι όλα ψευδαισθήσεις και μας απομακρύνει από την αποτελεσματική συζήτηση. Δεν πειράζει είμαι δημοκράτικός γι 'αυτό και το ρίχνω στο χιούμορ! ;D

Παράθεση
Αν δεν μπορούμε να συμφωνήσουμε σε αυτά τα βασικά... διάλογος δεν μπορεί να υπάρξει...

Το ίδιο λένε και άλλοι 7.000.000.000 άνθρωποι πάνω στο κόσμο, και μόλις  Rose ανακάλυψες την δημοκρατία που λες ότι θέλεις να διαδόσεις! ;D
Ευτυχώς την ανακάλυψε και όλος ο δυτικός κόσμος ώστε να έχεις το δικαίωμα να μας απορρίπτεις ελεύθερα!

Παράθεση
Υ.Γ. Κράχτη, πάρε επιτέλους μαθήματα ώριμης συζήτησης από τον Γιάννη...

Εσύ δεν έλεγες ότι δεν μπορούσες να ξεχωρίσεις εμένα με τον Γιάννη ούτε από ύφος ούτε αυτά που λέγαμε;
Τώρα μας το γυρνάς, και το κάνεις και προσωπικό επίσης. Όχι ότι θα με πειράξει αν με επιτεθείς για τις απόψεις μου, αλλά μετά όταν θα σου απαντήσω, εσύ θα οδύρεσαι και θα μας διαγράφεις (και ενώ μου είπες να εκφραστώ ελευθέρα την τελευταία φορά!)
Αν θέλεις να διαδόσεις την δημοκρατικές αρχές ξεκινά από τώρα από εμάς!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 13:10:35 από ΚΡΑΧΤΗΣ »

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #301 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 13:24:03 »
Παράθεση
Τελικά Κράχτη, απ ότι φαίνεται για να μην είναι ιδιώτης κάποιος, με την αρχαιοελληνική σημασία του όρου, θα πρέπει να μπει σε μια ΜΚΟ.

Το προβληματικό από πολλούς είναι ότι υπάρχει η εμμονή να χρησιμοποιείτε με την αρχαιοελληνική έννοια ο όρος, δεν ξέρω πόσο ισορροπημένο είναι αυτό! ???

Παράθεση
Αυτή μόνο την λύση, απ ότι φαίνεται, μπορεί να δεχτεί  η γνήσια αυθεντική εσωτερική παράδοση.

Όντος, γιατί η κωμική χυδαιότητα έφαγε πόρτα στην προηγούμενη σελίδα! :'(

Παράθεση
Το πρόβλημα όμως της εξουσίας, θέλει δεν θέλει, θα αναγκαστεί να το αντιμετωπίσει κάποια στιγμή και επειδή, το βέβαιο είναι πως δεν θα βρει λύση, τότε θα χρειαστεί μια άλλη ΜΚΟ για να προσπαθήσει να δώσει λύση. Επομένως, κατ αυτόν τον τρόπο, απλά μεταθέτουμε το πρόβλημα της εξουσίας στο απώτερο μέλλον.

’ξιο αναφοράς πάντως, μια από εδώ, μια από εκεί, όλο εκεί τρίβονται, όλο με την εξουσία! ;D

Παράθεση
Είναι δηλαδή, σαν να αυνανιζόμαστε και μετά να έχουμε και την απορία του γιατί δεν κάνουμε παιδιά ή να κάνουμε διάδρομο στο σπίτι μας και μετά να έχουμε την απορία γιατί δεν απομακρυνθήκαμε από αυτό.

Μην γίνεσαι χυδαίος τι πράγματα είναι αυτά! >:(

Όντος!
Τουλάχιστον αυτός που πήρε διάδρομο σπίτι ξέρει τι θέλει, θέλει να τρέχει άλλα να μην απομακρύνετε γιατί έχει δουλειές στο σπίτι βρε αδερφέ, ενώ με τους εθελοντές είναι ανάποδα, νομίζουν ότι απομακρύνθηκαν αλλά είναι ακόμα εκεί! :o

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #302 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 13:48:47 »
Παράθεση
Προσωπικό χάσιμο, Κράχτη... Επίτηδες το κάνεις, ή πραγματικά δεν κατανοείς?

Ε όχι και χάσιμο, ντροπή, εγώ έχω μυηθεί σε διάφορους βαθμούς και έχω συναντήσει και τον Κρισναμούρτι από κοντά, τον μέγα μπροστάρη! Όλοι ξέρουμε ότι τους έδωσε τα παπούτσια στο χέρι στο τέλος! Αυτό το χάρηκα ποιο πολύ από όλα! Αυτό κάνω και εγώ!

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #303 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 14:51:03 »
Παράθεση
Προσωπικό χάσιμο, Κράχτη... Επίτηδες το κάνεις, ή πραγματικά δεν κατανοείς?

Ε όχι και χάσιμο, ντροπή, εγώ έχω μυηθεί σε διάφορους βαθμούς και έχω συναντήσει και τον Κρισναμούρτι από κοντά, τον μέγα μπροστάρη! Όλοι ξέρουμε ότι τους έδωσε τα παπούτσια στο χέρι στο τέλος! Αυτό το χάρηκα ποιο πολύ από όλα! Αυτό κάνω και εγώ!

Για κάποιο λόγο Κράχτη, επιμένεις να κρατάς μία επιθετική και συκοφαντική στάση, ή απλά δεν μπορούμε να συννεοηθούμε, και ειλικρινά απορώ Γιατί?
Κατέθεσα ξεκάθαρα, πως κάλλιστα μπορούσε να είναι μία Κερδοσκοπική Εταιρεία, και επιλέξαμε, για Ιδεολογικούς λόγους, να είναι Μη Κερδοσκοπική.
Αντί λοιπόν, να ακούσουμε ένα καλό λόγο, για τις άπειρες ώρες εθελοντισμού, και τα χρήματα που επενδύσαμε, για να βοηθηθεί ο συνάνθρωπός μας, ακούμε και Συκοφαντίες?
Θα σε παρακαλούσα λοιπόν, να σταματήσουμε αυτή την αντιμετώπιση, γιατί αυτό είναι πραγματικά Ντροπή!

Οσον αφορά τον Κρισναμούρτι δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεσαι, μια και μιλούσαμε καθαρά και μόνο για την Μη Κερδοσκοπική δραστηριότητα...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 14:53:22 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #304 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 15:59:08 »
Καλά θα τρελαθούμε εντελώς βρε Rose, αν σε πειράζει η γνώμη μου σταμάτα να μιλάς μαζί μου, που συκοφαντώ; Επειδή θεωρώ και έχω θέση για τις Μ.Κ.Ο ή επειδή σου λέω ότι θα φαλιρίσει κάποιος αν μόνο δίνει;

Rose τρώγεστε με τα ρούχα σου, εγώ πουθενά δεν σου απευθύνομαι σε προσωπικό επίπεδο ώστε να σε συκοφαντήσω. Εκτός αν βρίσκεις ότι συμπίπτουν οι συμπεριφορές σου σε σχέση με αυτά που αναφέρουμε για τις Μ.Κ.Ο, αλλά αυτό πάλι δεν σημαίνει ότι σε συκοφαντώ, απλά διαφωνούμε. Αν εσύ πιστεύεις ότι όσα λέω δεν είναι έτσι, μου το γνωστοποιήσεις μέσο της συζήτησης, από εκεί και πέρα δεν θα με υποχρεώσεις ή θα με χειραγωγήσεις στο τι να πιστεύω κατηγορώντας με ότι συκοφαντώ.

Κανένα δεν συκοφάντησα, λέω τα πράγματα με χιούμορ και όπως τα βλέπω!
Τέλος πάντων ξεκαθάρισε με τον εαυτό σου αν μπορώ να εκφράζομε ελεύθερα ή όχι γιατί ότι δεν σου αρέσει το ονομάζεις συκοφαντία.

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με ότι και να μου λες, εσύ όμως προσπαθείς να μυώσεις την αυθεντική μου έκφραση με έμμεσους τρόπους κατηγορώντας με για συκοφαντία! Γέλα λίγο, η ζωή δεν είναι μνημόσυνο αγανάκτηση και στεναχώρια! Όποιος τα βλέπει όλα σοβαρά δεν είναι υγιής!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:02:30 από ΚΡΑΧΤΗΣ »

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #305 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:09:40 »
Κανείς δεν σου στέρησε το δικαίωμα να εκφράζεσαι ελεύθερα, και να λες την άποψή σου, όμως δυστυχώς, αρέσκεσαι σε προσωπικές επιθέσεις...

Ε όχι και χάσιμο, ντροπή

Για πέσμου λοιπόν τι εννοείς με την παραπάνω φράση σου, διότι εγώ το εξέλαβα ως συκοφαντία.

« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:14:24 από Rose »
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #306 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:21:08 »
’ξιο αναφοράς πάντως, μια από εδώ, μια από εκεί, όλο εκεί τρίβονται, όλο με την εξουσία! ;D

Αυτός που θέλει να βοηθήσει τον κόσμο, έχει και την εκ' ουσία... η οποία δίνεται πάντα από τον Λαό, που θέλει να ευεργετηθεί.
Οι Πραγματικοί Ηγέτες είναι αρωγοί και όχι δυνάστες. Αν και δεν την αξίζουν όλοι την βοήθεια, και αναφέρομαι στους ιδιοτελείς και τους παρτατζήδες.
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #307 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:23:40 »
Κανένα δεν συκοφάντησα, λέω τα πράγματα με χιούμορ και όπως τα βλέπω!

Ποιον κοροϊδεύεις? :)
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #308 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:43:48 »
Είπες :
Παράθεση
Προσωπικό χάσιμο, Κράχτη... Επίτηδες το κάνεις, ή πραγματικά δεν κατανοείς?

Με κατηγορείς ότι  κάνω κάτι επίτηδες γι αυτό και είναι χάσιμο χρόνου στο να ασχοληθούμε με τις απόψεις μου και με  υποτιμάς, επίσης με μειώνεις λέγοντας ότι "ή" δεν κατανοώ και παρόλα αυτά εγώ δεν διαμαρτυρήθηκα αλλά σου απάντησα λέγοντας:

Ότι δεν είναι χάσιμο χρόνου να ασχολείται κάποιος με τις απόψεις μου και είναι ντροπή να λες ότι είναι χάσιμο χρόνου.  Κατάλαβες;

Επίσης αφού λες ότι δεν είστε Μ.Κ.Ο σαν τις άλλες, όλα καλά για εσένα τότε, με είδες να επιμένω πουθενά ότι είστε σαν όλες τις Μ.Κ.Ο; Όχι!!!
Εγώ μπορώ να πιστεύω ότι θέλω, άλλα τι ισχυρίζομαι έχει σημασία, δεν απαγορεύετε να πιστεύω ότι θέλω, εγώ μπορεί να το πιστεύω ότι είστε το ίδιο με τις άλλες Μ.Κ.Ο. αλλά πουθενά δεν το ανέφερα ώστε να θεωρείτε συκοφαντία.

Τώρα για τις προσωπικές επιθέσεις, που τις είδες; Στο ξαναλέω, αν εσύ ταυτίζεσαι με πράγματα που περιγράφω δεν σημαίνει ότι επιτίθεμαι σε σένα,  αλλά ούτε και ότι πιστεύω κάποια πράγματα, όπως, ότι οι εθελοντές κοροϊδεύουν τον εαυτό τους αυτό σημαίνει ότι σου επιτίθεμαι.

Δηλαδή δεν θα εκφράζω αυτό που πιστεύω επειδή εσύ δηλώνεις εθελοντής και θα θιχτείς;
Δηλαδή τι να κάνω;
Nα αλλάξω γνώμη για τους εθελοντές για να αποφύγω το θίξιμό σου; Aυτό είναι λογικό δηλαδή;

Τότε να μην μιλάμε για τίποτα, γιατί ότι και να πούμε όλο και κάποιος θα θιχτεί! Δεν είναι έτσι τα πράγματα Rose, παρεξηγήσε με το παραμικρό!
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 18:15:24 από ΚΡΑΧΤΗΣ »

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #309 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:48:14 »
Παράθεση
Αυτός που θέλει να βοηθήσει τον κόσμο, έχει και την εκ' ουσία... η οποία δίνεται πάντα από τον Λαό, που θέλει να ευεργετηθεί.
Οι Πραγματικοί Ηγέτες είναι αρωγοί και όχι δυνάστες. Αν και δεν την αξίζουν όλοι την βοήθεια, και αναφέρομαι στους ιδιοτελείς και τους παρτατζήδες.

Ε λοιπόν διαφωνώ κάθετα, είναι πολύ μικρή η διαφορά μεταξύ δυνάστη και οποιοδήποτε εξουσιαστή για να το δέχομαι έτσι απλά σαν κανόνα όπως το περιγράφεις, απαγορεύετε;

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #310 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 16:54:33 »
Παράθεση
Ποιον κοροϊδεύεις?

Κοροϊδεύω τα κακώς κείμενα και τις συμπεριφορές που δεν ταιριάζουν με τα λεγόμενα, αυτά κοροϊδεύω!

Eσύ είσαι έντιμη με όλα όσα πιστεύεις και λες;

Εγώ θεωρώ ότι είμαι έντιμος με όσα πιστεύω και λέω!

γαραντζώτης γιάννης

  • Μηνύματα: 67
  • Karma: 0
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #311 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 17:04:45 »


Τις τελευταίες μέρες, βάλλονται κατά των Μη Κερδοσκοπικών, καλώς ναι μεν, γιατί έχουν γίνει μεγάλα φαγοπότια, μόνο εντελώς τυχαία, δεν μίλησε κανείς, ότι η μεγαλύτερη απάτη ΜΚΟ, είναι η Ορθόδοξη Εκκλησία του Ανύπαρκτου Ιησού. Αρα και πάλι, η Μεγαλύτερη Εξαπάτηση και Φαγοπότι όλων των εποχών, καλύπτεται... [/color]

Λάθος!!! Η εκκλησία της Ελλάδας δεν είναι ΜΚΟ, είναι Ν.Π.Δ.Δ.
Πρώην αρχηγός Νέας Ακρόπολης Θεσσαλονίκης

γαραντζώτης γιάννης

  • Μηνύματα: 67
  • Karma: 0
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #312 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 17:17:26 »
Τελικά, αν κάποιος δεν θέλει να είναι ιδιώτης, με την αρχαιοελληνική σημασία του όρου, κάτι θα βρει να κάνει.

Εδώ http://news.google.gr/news/url?sr=1&sa=t&ct2=el_gr%2F0_4_g_0_0_t&gid=MPG&bvm=section&usg=AFQjCNFSSDYVhDCyfUkNJUjhrPNoROW07w&did=-4521535818446445167&cid=43982699924633&ei=cgQOU_iePMjg1Qas7QE&rt=HOMEPAGE&vm=STANDARD&authuser=0&url=http%3A%2F%2Fwww.skai.gr%2Fnews%2Fpolitics%2Farticle%2F252845%2Fpolitiko-forea-me-to-onoma-to-potami-idruei-o-stauros-theodorakis-%2F
υπάρχει μια καλή πρόταση.
Να ο Μπροστάρης που ψάχναμε, τι λες Rose, θα τον ακολουθήσουμε?
Πρώην αρχηγός Νέας Ακρόπολης Θεσσαλονίκης

ΚΡΑΧΤΗΣ

  • Μηνύματα: 137
  • Karma: 0
    • Προφίλ
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #313 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 18:30:21 »
Παράθεση
Τελικά, αν κάποιος δεν θέλει να είναι ιδιώτης, με την αρχαιοελληνική σημασία του όρου, κάτι θα βρει να κάνει.

Εδώ http://news.google.gr/news/url?sr=1&sa=t&ct2=el_gr%2F0_4_g_0_0_t&gid=MPG&bvm=section&usg=AFQjCNFSSDYVhDCyfUkNJUjhrPNoROW07w&did=-4521535818446445167&cid=43982699924633&ei=cgQOU_iePMjg1Qas7QE&rt=HOMEPAGE&vm=STANDARD&authuser=0&url=http%3A%2F%2Fwww.skai.gr%2Fnews%2Fpolitics%2Farticle%2F252845%2Fpolitiko-forea-me-to-onoma-to-potami-idruei-o-stauros-theodorakis-%2F
υπάρχει μια καλή πρόταση.
Να ο Μπροστάρης που ψάχναμε, τι λες Rose, θα τον ακολουθήσουμε?


Εγώ ήθελα τον Κρισναμούρτι για μπροστάρη Γιάννη αλλά αυτός μας έφτυσε κατάμουτρα! Έχω πληγωθεί πλέον βαθιά, τον επόμενο μπροστάρη θα του ζητήσω προγαμιαίο συμβόλαιο!
ή θα την ολοκληρώνει την δουλειά του και θα σώζει το κόσμο η αλλιώς θα τα πούμε στα δικαστήρια! ;D


Παράθεση
Να ο Μπροστάρης που ψάχναμε,......., θα τον ακολουθήσουμε?

Σε τι βαθμό μύησης είναι ρε Γιάννη, ξέρεις; μη μας δουλεύεις; τι ξέρει το γατάκι;
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2014, 19:49:25 από ΚΡΑΧΤΗΣ »

Rose

  • Administrator
  • *****
  • Μηνύματα: 6.610
  • Karma: 7
  • Στο όνομα της Μητέρας Φύσης!
    • Προφίλ
    • E-mail
Απ: Νέα Ακρόπολη
« Απάντηση #314 στις: Φεβρουαρίου 26, 2014, 19:43:41 »
Τελικά, αν κάποιος δεν θέλει να είναι ιδιώτης, με την αρχαιοελληνική σημασία του όρου, κάτι θα βρει να κάνει.

Εδώ http://news.google.gr/news/url?sr=1&sa=t&ct2=el_gr%2F0_4_g_0_0_t&gid=MPG&bvm=section&usg=AFQjCNFSSDYVhDCyfUkNJUjhrPNoROW07w&did=-4521535818446445167&cid=43982699924633&ei=cgQOU_iePMjg1Qas7QE&rt=HOMEPAGE&vm=STANDARD&authuser=0&url=http%3A%2F%2Fwww.skai.gr%2Fnews%2Fpolitics%2Farticle%2F252845%2Fpolitiko-forea-me-to-onoma-to-potami-idruei-o-stauros-theodorakis-%2F
υπάρχει μια καλή πρόταση.
Να ο Μπροστάρης που ψάχναμε, τι λες Rose, θα τον ακολουθήσουμε?

Αγαπητέ Γιάννη,

ο καθένας καταθέτει την πρότασή του, και αν θεωρούμε με την διάκρισή μας, πως προάγει τα Ιδανικά και τα Ιδεώδη μας, τότε συνεργαζόμαστε και όχι ακολουθούμε, ειδάλλως καταθέτουμε την πρότασή μας.
Ο Ροδόκηπος πρωτοπορεί Παγκόσμια έχοντας και πρόληψη και φυσική αντιμετώπιση του Κορονοιού. Ενημερώστε άπαντες να γκουγκλάρουν ΡΟΔΟΚΗΠΟΣ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ. https://www.rodokipos.com/ioseis-loimoxeis/koronoios/